Pakume koostööd järgmistes valdkondades:

Metallitööstus. Suurte ja ülegabariitsete metallkonstruktsioonide valmistamine
Keevitus- ja koostetööd
Laevaehitus ja remont
Betoonkomponentide valmistamine, lokkide, vaiade ja muude raudbetoon toodete valmistamine
Puidutööstus
Üldehitus

Olete spetsialist ja otsite tööd Euroopas?
Üle 10 aasta vahendame tööd kõigis Euroopa riikides.
previous arrow
next arrow
Slider

Meie Statistika

Töötajate arv

0

Teostatud tööd

0

Käimasolevad projektid

0

Riigid, kus tegutseme

0

Soovite töötada koos meiega?

TööotsijaleTÖÖPAKKUJALE

Meie eelised

Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid

Meie ettevõttes on tööl parimad oskustöölised, kes on kõrgelt motiveeritud ja võimelised teostama ka kõige keerulisemaid tööülesandeid. Töökogemus, professionaalne kompetents ja kliendi soovide austamine on meie igapäevase töö kvaliteedi alustalad.

Usaldusväärne koostööpartner

Pikaajaline töökogemus, tööstuse ja tehnoloogiate arengu tendentside jälgimine annab meie ettevõttele kindla positsiooni tegutsemiseks nii tootmisprotsesside kui ka tööjõuressursi alal.

Kvaliteet

Üle 10 aastane kogemus metalli- ja betoonitoodete valdkonnas, pakume professionaalset töö- ja tööjõurendi teenust tootmissektoris. Jälgime oma töötajate töökvaliteeti ja distsipliini, korraldame regulaarseid kvalifikatsiooni tõstmise kursuseid.

SV-CENTRE GRUPP OÜ

SV Centre Grupp OÜ on tunnustatud 2018. ja 2019. aastal Gaselli Kongressil kiiresti kasvavaks edukaks ettevõtteks. Oleme üle 10 aasta tegelenud metall- ja betoonitoodete projektidega ja meie töötajad on kõrgeltkvalifitseeritud ja suure kogemusega keevitajad, koostajad, betoneerijad. Oleme uhked oma saavutuste üle ja püüame ka edaspidi hoida kõrget teenuse kvaliteedi taset.

SV-Centre Grupp tegeleb tööstusprojektide elluviimise ja tööjõu vahendusega. Meie teenused sobivad ettevõtetele, kui on vaja kasvatada tootmismahtu ja hoida kõrget kvaliteeti kaotamata seejuures aega ja ressursse.

Lähemalt

Partnerid

PPA
BETONEKSLOGO
GITTERSTARLOGO
lasbet
ciest metal
modul project
insplay
sv-metall OOO
marsalis
pmt
antelika
baltresto